NÁŠ PRÍBEH

Ako mama viem, aký veľký výber majú dnešní rodičia pri kúpe vecí pre rodinu. Je skvelé, že ponuka je široká a máme z čoho vyberať, no zároveň viem, že o to ľahšie človek prepadne pokušeniu a nakúpi aj veci, ktoré nemajú reálnu hodnotu a v dome onedlho skôr zavadzajú, akoby niekoho ešte tešili. Sama som sa ocitla v situácii, keď sme zrazu mali plný dom vecí, no nikto z nás sa v ňom už necítil dobre, ani my ako rodičia, ani naša dcérka.  

Aby sa z nášho domu preplneného zbytočnosťami stal opäť domov, začala som sa riadiť týmito pravidlami. 

Som vyberavá 

Namiesto kúpy množstva vecí, ktoré nás o pár dní prestanú baviť a iba nám zaberajú veľa miesta, hľadám hodnotné kúsky, ktoré sú krásne, kvalitné a chceme si ich nechať roky, nie iba pár dní. Okrem toho, že nám robia radosť výnimočné veci, neminieme ani viac peňazí a žijeme ohľaduplnejšie k našej zemi. 

Nepreháňam to s farbami

Viem, že výrazné farby sú veselé a deťom sa páčia, ale to neznamená, že všetko detské, či už sú to hračky, nábytok alebo doplnky, musí hýriť množstvom farieb v tých najdivokejších odtieňoch. Viacero takýchto vecí pokope pôsobí chaoticky a bábätká a deti to skôr zaťažuje ako rozvíja. Zemitými tónmi nikdy nič nepokazím a akýkoľvek priestor pôsobí zrazu pokojne a harmonicky, či už detská izba, alebo detský kútik v obývačke.

Nezabúdam na funkčnosť

Hľadám pekné kúsky, ktoré vedia skrášliť interiér, ale musia byť aj praktické. Dizajn a funkčnosť sa musia dopĺňať.  

Nebojím sa ísť inou cestou

Či sa jedná o netradičný materiál alebo produkt, ktorý je vyrobený jedinečným spôsobom, teším sa, keď objavím niečo "iné", čo spraví náš domov originálnym. Zbožňujem handmade výrobky, z ktorých cítiť lásku, s akou boli vyrobené a snahu, ktorá do nich bola vložená. Verím, že práve kúsky vyrobené vo férových podmienkach a s láskou by mali obklopovať naše deti. Veci, ktoré ich naučia rozpoznať a vážiť si čo je krásne a skutočne hodnotné.

 

​​

Ak je aj vašou snahou vytvoriť harmonický domov pre vás a vaše deti, miesto, kde budú vaše ratolesti vyrastať v príjemnej atmosfére a pohodlí, ponúkam vám vo svojom obchode pár vecí, ktoré by vám mohli pomôcť to dosiahnuť. Uisťujem vás, že každý kúsok bol starostlivo vybraný a osobne otestovaný, aby ste s ním boli maximálne spokojní. Nech sa páčia!

Ďakujem,

zakladateľka MilkLAB.

 

podpis-01.jpg
IMG_0720.jpg