PODLOŽKA NA HRANIE PRETTY VAGABONDS / CAMO

Neutrálny dizajn v sivo-bielej farebnosti so vzorom hviezd je maximálne univerzálny, vhodný pre chlapcov aj dievčatá a pasujúci do ktorejkoľvek miestnosti. 

Opačná strana: vojenský vzor si obľúbia všetky deti, pripravené bojovať v živote za svoje sny. 

rozmer cca: 180 x 150 cm


PREČO SI JU ZAMILUJETE

Odlišný dizajn každej strany vám dáva možnosť zvoliť si vzhľad, ktorý sa vám práve páči alebo sa hodí do tej ktorej miestnosti.

Jej jemný, elastický a bezpečný nešmykľavý povrch poskytne vášmu dieťatku potrebnú podporu v prelomových okamihoch vývoja ako je prvé ležanie na brušku, lozenie, prvé krôčiky a ďalšie.

Podložka je ľahučká a ľahko prenosná. Viete ju za pár sekúnd zrolovať a skryť napríklad pod nábytok. Navyše, je vodeodolná a jej údržba je tým pádom skutočne jednoduchá. Stačí vlhká handra a jemné mydlo a podložka je opäť čistá a bezpečná.

BEZPEČNOSŤ

Podložka je vyrobená z netoxického recyklovateľného materiálu XPE peny, ktorá neobsahuje ftaláty, latex, BPA ani formaldehydy. Je hypoalergická, antibakteriálna a bez zápachu. Pohlcuje zvuk aj nárazy.

STAROSTLIVOSŤ

Čistite mokrou handrou a jemným mydlom. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky.

UPOZORNENIE

Vieme, že naša podložka bude tou najpríjemnejšou hracou plochou pre vaše deti a chceme, aby ste sa z nej tešili čo najdlhšie. Povrch podložky je na dotyk jemný a bezpečný, pre maximálny komfort už od bábätka. Na podložku preto neodporúčame klásť ťažké predmety ako je napríklad nábytok, nadmerná bodová záťaž, či ostré predmety môžu penu poškodiť. 

159,00 €